צרו איתי קשר: 0549452353

המלצות

יגאל הוא חלק בלתי נפרד מצוות התכנון, היום ובעתיד

מנהל הפרויקטים עימו אנו עובדים באופן קבוע, הכיר לנו את יגאל בתור יועץ למתקני חניה. היות שתכנון נכון של מתקן חניה הוא פקטור קריטי להצלחת כל פרויקט של התחדשות עירונית בו נדרש פתרון ממוכן, שכרנו את יגאל, בתחילה לפרויקט אחד בלבד. לאחר שחווינו את המקצועיות, הניסיון, הקפדנות, ההיכרות עם הפתרונות הטכנולוגיים הקיימים בשוק ואת מהירות התגובה ותשומת הלב של יגאל לפרויקט, אנו עובדים איתו כעת במספר פרויקטים, כולם עם מתקני חניה אוטומטיים. אנו ממליצים על יגאל בחום והוא לחלוטין חלק מהותי, טבעי ומתבקש בכל צוותי התכנון שלנו, היום ובעתיד.

עדי ואסף אנגל, אנגל נדל״ן

קשוב, חרוץ ומגיב במהירות

כיזם שפועל בעיר תל אביב ובפרט בבנייני בוטיק, נושא חניה אוטומטית הפך לאחד הנושאים החשובים והמורכבים ביותר. כל טעות יכולה לעלות הרבה כסף ולהביא למורכבות רבה בבנייה. בעוד שיש מספר ספקים המציעים פתרונות, לאחר המלצה הגעתי ליגאל שיהווה כיועץ ניטרלי למתקני חניה, ידאג לתכנון המתקן, בחירת הספק, סגירת ההסכמים והפיקוח על העבודה. כבר בהתחלה ראיתי שבחרתי נכון. יגאל קשוב, חרוץ ומגיב במהירות, וכל הזמן בחיוך ונעימות כפי שהסמיילי שלו מראה בחתימתו במייל. מאז לקחתי אותו לשני פרויקטים נוספים ולמרות שאני תמיד נזהר מלהמליץ, אני אכן ממליץ עליו לכל מי שצריך סיוע בפרויקט עם מתקן חניה. מי שיעבוד איתו מרוויח.

אדם אלון, מנכ"ל ובעלים קבוצת אדם אלון

דייקן, מקצועי ואמין באופן חריג לענף

את יגאל הכרתי לפני מספר שנים עת עבד בחברת פרומוט מתקני חניה בע"מ, אשר נבחרה להתקין מתקני חניה מכניים בפרויקט שהקמנו ביפו. מהמפגש הראשון יגאל הפגין דיוק, מקצועיות ואמינות חריגים לענף. למרות שהייתי ערב עסקה עם חברה מתחרה, הרצינות והמקצועיות הביאו אותי להתקשר עם החברה אותה ייצג בזמנו ואני שמח על כך. יגאל ליווה את כל התהליך, משלב התכנון, דרך שלב הקמת "הבור", ליווי והדרכה של הקבלן המבצע, ההזמנה מהספק, ההתקנה וכמובן המסירה הסופית לדיירים. היות ומערכת החניה הינה אחת מהמערכות המרכזית בבניין ולאור מורכבות הנושא, ההתאמות הספציפיות הנדרשות לכל סוג של מתקן, והמשמעויות של מתקן תקול, ישנה חשיבות רבה בהקפדה על כל הפרטים משלב התכנון דרך ההתקנה בפועל והתחזוקה השותפת. הקפדנות המאפיינת את יגאל, הירידה לפרטים וניסיונו העשיר, מאפשרים זאת. כיום מלווה אותי יגאל בשני פרויקטים, בהם התבקש לסייע למתכננים לתכנן "בור ורסטילי" שיוכל לקבל יותר מאשר מתקן של חברה אחת ספציפית וזאת בכדי שבמקרה של כשל, ניתן יהיה להחליף את "הברזלים" של חברה אחת, ב"ברזלים" של חברה מתחרה ולתפעל את החניון. אני מאחל ליגאל הרבה הצלחה בדרכו החדשה.

דורון סהר, D סהר שותפויות נדל"ן

בעל ידע מעמיק וניסיון רב

יגאל בחן את כלל המוצרים והספקים בשוק עבורנו וגיבש את ההמלצה המנומקת והכלכלית ביותר עבור הפרויקט שלנו. ניתחנו יחדיו את המוצרים של שלושה ספקים שונים למתקני חניה, קיבלנו את המלצתו ובחרנו לבסוף בספק שהכי התאים לפרויקט שלנו - תודה!

יד הנדיב, קרן רוטשילד

THE BEST POSSIBLE PARKING SOLUTION FOR OUR NEW LIBRARY

Igal was in charge of planning the New Oslo Public Library - the largest public library in Scandinavia, from scratch through the international architect competition and up to the final program for the new library building. His creativity, analytical skills and in-depth knowledge of mechanical parking systems secured the successful implementation of our project

The New Oslo Public Library

איך לבחור ספק מתקני חניה?

יש לכם שאלות?

האם אתם מתכננים פרויקט בניה עם מתקני חניה?

Copyright © All Right Reserved