צרו איתי קשר: 0549452353

יגאל וורונל
יועץ מתקני חניה

נעים מאד, שמי יגאל. אני בעל ניסיון של יותר מ 14 שנים בתחום מתקני החניה המכאניים, חצי- אוטומטיים ואוטומטיים בישראל ובחו"ל.

ב 5 שנותיי האחרונות כשכיר, כיהנתי כסמנכ"ל פיתוח עסקי ב פרומוט מתקני חניה בע"מ – חברת מתקני החניה הגדולה והוותיקה בישראל.

לפני כן, ניהלתי את המכירות בישראל בתחום מתקני החניה של חברת יוניטרוניקס. ב 6 שנותיי הראשונות בתחום הייתי אחד מהמייסדים וסמנכ"ל הפיתוח העסקי של חברת פארקינג קיט חניונים אוטומטיים – חלוצת מתקני החניה האוטומטיים המיוצרים בישראל. 

במהלך עבודתי בתחום ליוויתי מאות פרויקטים עם מתקני חניה, החל משלבי התכנון הראשוני ועד לשלב המסירה לדיירים.

אני מלווה היום מעל ל 150 פרויקטים עם מתקני חניה, רובם בתחום ההתחדשות העירונית. אני מבצע מספר רב של פרויקטים עבור לקוחותיי עם כל אחד מספקי מתקני החניה המובילים בישראל וביניהם: פרקומט, פרומוט מתקני חניה, אלקטרה פתרונות חניה, פארקומות, פארק טק, חניה אורבנית ועוד. כל לקוח שלי בוחר כמובן את הספק המתאים ביותר עבורו ועבור הפרויקט הספציפי שלו, על בסיס ניתוח מעמיק וספציפי שאנו מבצעים יחדיו לכל פרויקט בנפרד. טובת הלקוח היא האינטרס היחיד שמנחה אותי – ועל כך אני מתחייב!

אני מציע שירותי ייעוץ בתחום מתקני החניה אשר כוללים: תיאום תכנון, תיאום יועצים מלא, הכנת תכניות ביצוע, ליווי התקנה וביקורת לקראת מסירה. כמו כן, וכחלק מהייעוץ, אני מציע השוואה בין כל הספקים המובילים בשוק וגיבוש המלצה מבוססת על ניתוח מקיף של כלל הפרמטרים הרלוונטיים לכל סוג מתקן/פרויקט/תקציב.

אני בעל תואר שני בניהול טכנולוגי מאוניברסיטת MIT בוסטון בשת"פ עם ה NUS בסינגפור. בנוסף, יש לי תואר שני באנתרופולוגיה ארגונית מאוניברסיטת אוסלו, נורבגיה.

אני דובר עברית, אנגלית, רוסית ונורבגית, כולן ברמת שפת-אם.

אין מספיק מקומות חניה בתכנון האדריכלי?

יש לכם שאלות?

האם אתם מתכננים פרויקט בניה עם מתקני חניה? 

Copyright © All Right Reserved