מתקני חניה הם פתרון נפוץ בישראל לפתרון מצוקת החניה בפרויקטים לבניה. עם זאת, מדובר על מערכות מכאניות או רובוטיות מורכבות, אשר האדריכל או יועץ התנועה, אינו תמיד בקיא בהם. מעבר למורכבות הטכנולוגית של כל מתקן ומתקן, נושא ההתאמה בין מתקן החניה לבניין הינו נושא סבוך וקשה. מצד אחד, העיריות מציבות דרישות שונות לרמת השירות וגודל המתקנים ומצד שני, ברוב הפרויקטים, יש מצוקת מקום ומחפשים פתרון יעיל וחסכוני בגודלו. התאמת סוג המתקן, דגם המתקן, גודל המתקן, מיקום המתקן ובחירת הספק הפוטנציאלי שלו היא לפיכך החלטה אשר אין עבורה היום אנשי מקצוע בקרב יועצי תחום הבניה הרגילים. יועץ התנועה מבין בתנועה, האדריכל מבין באדריכלות ושאר היועצים מבינים כל אחד בתחומו. יועץ למתקני חניה הינו איש המקצוע היחיד אשר אכן מתמצא בכל הפרטים ומסוגל לבצע את ההתאמה לכל פרויקט ופרויקט. בנוסף, יועץ למתקני חניה מסוגל להבין ולהבדיל בין ההצעות והמפרטים של כל ספק וספק ולהגן על דרישות וציפיות היזם.

יש מספר רב של ספקים המציעים מתקני חניה בארץ, רובם נציגים של יצרנים בחו"ל. חלק קטן מהספקים הם בעלי ניסיון רב, ידע ומיומנות וחלק הם חברות חדשות אשר כמעט ולא התנסו באספקת מתקני חניה לשוק הישראלי. יזם טיפוסי מעוניין בפתרון יעיל וחסכוני, אך עם זאת, בעיקר בגין אחריות חוק המכר, היזם תלוי בכך שמתקני החניה בפרויקט שלו יעבדו באופן תקין ולאורך שנים רבות ויספקו רמת שירות מספקת עבור רוכשי הדירות.

שכירת יועץ למתקני חניה מקצועי ומנוסה הוא הפתרון היחיד בו היזם יבטיח לעצמו בחירה מושכלת וכלכלית לפרויקט הבניה שלו. בארץ קיימים מספר יועצי מתקני חניה בודדים ביותר – שניתן לספור אותם על אצבעות יד אחת. אני בתור יועץ למתקני חניה בעל ניסיון של מעל ל 12 שנים מכמה מהספקים המנוסים בשוק ואני יכול להבטיח ידע, מקצועיות, ניסיון ושירותיות.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר!