צרו איתי קשר: 0549452353

מאמרים

מדוע נדרש יועץ למתקני חניה?

מתקני חניה הם פתרון נפוץ בישראל לפתרון מצוקת החניה בפרויקטים לבניה. עם זאת, מדובר על מערכות מכאניות או רובוטיות מורכבות, אשר האדריכל או יועץ התנועה, אינו בקיא בהם. מעבר למורכבות הטכנולוגית של כל מתקן ומתקן, נושא ההתאמה בין מתקן החניה לבניין הינו נושא סבוך וקשה. מצד אחד, העיריות מציבות דרישות שונות לרמת השירות וגודל המתקנים ומצד שני, ברוב הפרויקטים, יש מצוקת מקום ומחפשים פתרון יעיל וחסכוני בגודלו. התאמת סוג המתקן, דגם המתקן, גודל המתקן, מיקום המתקן ובחירת הספק הפוטנציאלי שלו היא לפיכך החלטה אשר אין עבורה היום אנשי מקצוע בקרב יועצי תחום הבניה הרגילים. יועץ התנועה מבין בתנועה, האדריכל מבין באדריכלות ושאר היועצים מבינים כל אחד בתחומו. יועץ למתקני חניה הינו איש המקצוע היחיד אשר אכן מתמצא בכל הפרטים ומסוגל לבצע את ההתאמה לכל פרויקט ופרויקט. בנוסף, יועץ למתקני חניה מסוגל להבין ולהבדיל בין ההצעות והמפרטים של כל ספק וספק ולהגן על דרישות וציפיות היזם.

מתקני החניה בפרויקט הם ממשק הכניסה והיציאה של הדיירים מהבית!

יש מספר רב של ספקים המציעים מתקני חניה בארץ, רובם נציגים של יצרנים בחו"ל. חלק קטן מהספקים הם בעלי ניסיון רב, ידע ומיומנות וחלק הם חברות חדשות אשר כמעט ולא התנסו באספקת מתקני חניה לשוק הישראלי. יזם טיפוסי מעוניין בפתרון יעיל וחסכוני, אך עם זאת, בעיקר בגין אחריות חוק המכר, היזם תלוי בכך שמתקני החניה בפרויקט שלו יעבדו באופן תקין ולאורך שנים רבות ויספקו רמת שירות מספקת עבור רוכשי הדירות.  בנוסף, חשוב להבין שהדיירים עצמם נשארים עם מתקני החניה שהיזם סיפק להם לעשרות שנים והחניה הפרטית שלהם תלויה לחלוטין בסוג ואיכות המתקן שהיזם בחר. ההבדל בין בחירה מושכלת ונכונה לבין בחירה גרועה משפיעה על חיי היום-יום של הדיירים – הרי הם נכנסים ויוצאים מהחניה שלהם כל יום!

התקשרות עם יועץ למתקני חניה – הגנה על האינטרסים של היזם ועל שביעות הרצון של הדיירים

שכירת יועץ למתקני חניה מקצועי ומנוסה הוא הפתרון היחיד בו היזם יבטיח לעצמו בחירה מושכלת וכלכלית לפרויקט הבניה שלו. בארץ קיימים מספר יועצי מתקני חניה בודדים ביותר – שניתן לספור אותם על אצבעות יד אחת. אני בתור יועץ למתקני חניה בעל ניסיון של מעל ל 12 שנים מכמה מהספקים המנוסים בשוק ואני יכול להבטיח ידע, מקצועיות, ניסיון ושירותיות. לבסוף, בתפקידי כיועץ למתקני החניה של פרויקט הבניה, אותו אני מלווה, אני לוקח בחשבון את חווית המשתמש במתקני החניה עליהם אני ממליץ ושביעות הרצון של משתמשי הקצה אצלי כיועץ מתקני חניה, היא שיקול מרכזי וחשוב.

רוצים לשמוע עוד? צרו קשר!